Audyty

Bywa, że wdrażając stronę internetową lub prowadząc działania reklamowe pominiemy kilka małych detali, które w rezultacie mogą powodować utratę ruchu lub mniejszą skuteczność działań. Niekiedy też, prowadzone działania marketingowe realizowane są z nie dokońca trafnie przemyślaną strategią lub strategią, która na skutek zmian zachodzących w czasie jak np. zmiana oferty, zmiany w zakresie konkurencji czy klienta docelowego firmy, nie jest już aktualna. Najlepszym sposobem na wyłapanie ewentualnych błędów, a także oceny osiąganych wyników jest przeprowadzenie Audytu.

AUDYT SEO

Audyt SEO

Uważamy, że widoczność w wyszukiwarce powinna być oparta o silne fundamenty. Realizując działania SEO dla naszych klientów, gwarantujemy usługę wysokiej jakości od samych podstaw. Rozpoczynając współpracę w zakresie pozycjonowania, jednym z pierwszych kroków jest przeprowadzenie audytu SEO. Kilkunastro stronnicowy dokument zawiera staranną analizę wszystkich kluczowych elementów w obrębie strony jak i jej otoczenia. Dokumenty zawiera również zestawienie planowanych działań, krok po kroku.

Audyt SEO jest czymś czego potrzebujesz

  • Korzystasz z usług SEO, ale nie jesteś pewien czy są one odpowiednie?
  • Twoja strona została ukarana przez algorytmy Google (np. Pingwin)?
  • Chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda lista odsyłaczy do Twojej strony?

Sprawdzenie rankingów i profil linków

Pomożemy Ci zobrazować aktualną sytuację i wartość SEO Twojej strony. Przygotujemy listę odsyłaczy, które prowadzą do Twojej strony wraz ze wskazaniem odsyłaczy, które mogą mieć negatywny wpływ na pozycje w dla słów kluczowych. Możemy również zbadać jak wyglądają w istocie pozycje strony dla wskazanej listy słów kluczowych.

Audyt kampanii PPC (Google)

Posiadamy status partnera Google AdWords, przeprowadzimy pełny audyt oraz opracujemy listę prac optymalizacyjnych

Uważamy, że widoczność w wyszukiwarce powinna być oparta o silne fundamenty. Realizując działania SEO dla naszych klientów, gwarantujemy usługę wysokiej jakości od samych podstaw. Rozpoczynając współpracę w zakresie pozycjonowania, jednym z pierwszych kroków jest przeprowadzenie audytu SEO. Kilkunastro stronnicowy dokument zawiera staranną analizę wszystkich kluczowych elementó w obrębie strony jak i jej otoczenia. Dokumenty zawiera również zestawienie planowanych działań, krok po kroku.

AUDYT kampanii PPC

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Wiemy jak powinna wyglądać dobra kampania PPC. Analizując dotychczasowe działania przedstawimy nasze rekomendacje, mające na celu poprawę wyników sprzedażowych Twojej kampanii.

Zmniejsz stawki CPC, zwiększ sprzedaż

Nie jest powiedziane, że skuteczna reklama dla słowa kluczowego to reklama na samej górze (najdroższa). Czy wiesz, że bardzo często pozycja 3 (tańsza) generuje tyle samo wejść co pozycja 1?

Korzystaj z pełnego zakresu funcji AdWords

Adwords ma ogromny zakres funkcji, które bardzo często są bagatelizowane lub pomijane. Jednak każda z tych funkcji pomoga w zdobyć małą przewagę nad Twoimi konkurentami, trzeba to wykorzystać.

Nie tylko słowa kluczowe są ważne

Kampania AdWords to nie tylko bobrze dobrane słowa kluczowe. Kampania AdWords to również dziesiątki fraz wykluczających. Czy Twoja kampania posiada odpowiednią listę słów wykluczających?

"Traktujemy Twój biznes, jak swój własny"

Naszym celem jest uzyskanie dla naszych klientów możliwie najwyższego zwrotu z inwestycji, niezależnie od przyjętego budżetu marketingowego. Współpracujemy w sposób stały zarówno z dużymi, rozpoznawalnymi już na rynku markami jak również z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Mocną stroną oferowanych przez nas usług w zakresie SEO jest indywidualne podejście do każdego projektu. Mimo dużej systematyki działań, mamy świadomość iż każda branża jest inna, dlatego wykonując usługi dla naszych klientów nie trzymamy się sztywnych ram, jak ma to miejsce w wielu dużych agencjach.

Zapraszamy do współpracy

Sprawdź swoją stronę, sprawdź swoje działania!