Działania SEO - pozycjonowanie

Poprawnie wykonywane działania SEO mają za zadanie poprawić widoczność witryny w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google. Wraz z poprawą widoczności rośnie liczba odwiedzin strony oraz potencjalnych klientów. Pozycjonowanie to proces długofalowy, który przynosi bardzo dobre efekty niezależnie od rodzaju i charakteru prowadzonej działalności.

1. Strategia SEO

Nie trać czasu i pieniędzy na działania, które nie przyniosą efektów. Zaplanujemy skuteczną strategię widoczności w Google dla Twojego biznesu.

2. Dobór i analiza słów kluczowych

Ruch z wyników naturalnych Google to nie tylko najpopularniejsze słowa kluczowe. Często najbardziej skuteczne frazy pojawiają się dopiero po wnikliwej analizie danej branży.

3. Analiza konkurencji

Analiza działań konkurencji pozwala przyjąć wyjściowy plan działań, a następnie wprowadzić udoskonalenia, by z czasem stać się liderem.

4. Pomiary i udoskonalenie strategii

Wszystkie działania są regularnie monitorowane i przedstawiane klientowi w postaci raportów.

5. Audyt i poszukiwanie nowych możliwości

SEO się zmienia, trendy się zmieniają, tak więc z czasem niektóre z przyjętych założeń są dopracowywane.

/

Działania SEO to zaplanowany i systematyczny proces

Pozycjonowanie działa tylko w systuacji kiedy sprowadza na stronę użytkowników o odpowiednich zainteresowaniach. Dlatego przyjęcie odpowiedniego kierunku działań w początkowej fazie ma ogromne znaczenie. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat, podczas prowadzenia kampanii SEO dla firm z różnych branż, pozwoli nam obrać najlepszy kierunek działań dla Twojej strony.

Pozycjonowanie szyte na miarę

Pozycjonowanie lokalne

Zdobądź przewagę w lokalnych wynikach wyszukiwania i pozyskuj klientów z najbliższej okolicy. Daj się odnaleźć!

Więcej o pozycjonowaniu lokalnym

Długi ogon

Pozycjonowanie w modelu Long Tail to bardzo skuteczne rozwiązanie dla sklepów internetowych, ale nie tylko.

Więcej o pozycjonowaniu long tail

Pozycjonowanie na słowa kluczowe

Poprawa widoczności dla kilku najważniejszych fraz to oferta skierowana gównie do firm, których zasięg działania obejmuje cały kraj.

Więcej o pozycjonowaniu na słowa kluczowe

"Traktujemy Twój biznes, jak swój własny"

Naszym celem jest uzyskanie dla naszych klientów możliwie najwyższego zwrotu z inwestycji, niezależnie od przyjętego budżetu marketingowego. Współpracujemy w sposób stały zarówno z dużymi, rozpoznawalnymi już na rynku markami jak również z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Mocną stroną oferowanych przez nas usług w zakresie SEO jest indywidualne podejście do każdego projektu. Mimo dużej systematyki działań, mamy świadomość iż każda branża jest inna, dlatego wykonując usługi dla naszych klientów nie trzymamy się sztywnych ram, jak ma to miejsce w wielu dużych agencjach.

Ile kosztuje nasze SEO....?

Wycena procesu pozycjonowania zależy od wielu czynników związanych zarówno z samą witryną i domeną jak również jej historią. Naszym celem jest dostarczanie realnych wyników dlatego na początku współpracy, jasno określamy zakres prac jaki możliwy jest w ramach przyjetego budżetu.

Potrzebujesz pomocy w zakresie pozycjonowania? Zapraszamy!

Zapytaj o SEO dla Twojej strony

SEO to niezbędny element strategii marketingowej każdej firmy