Pozycjonowanie na słowa kluczowe

Model pozycjonowania oparty o kilka lub kilkanaście słów kluczowych to rozwiązanie, które nadal cieszy się dość dużą popularnością.

Niestety algorytmy wyszukiwarki Google na przestrzeni lat bardzo się zmieniły sprawiając, iż usługa pozycjonowania znana na rynku Polskim sprzed lat, nie jest już taka sama.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Wykonując pozycjonowanie w modelu klasycznym skupiamy się przede wszyskim na działaniach bezpiecznych, minimalizując ryzyko nałożenia tzw. filtra na domenę.

Aby dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania klasycznego, zapraszamy do kontaktu.

Zapytaj o SEO dla Twojej strony

Co nasze SEO może zrobić dla Ciebie?

Jeżeli posiadasz małą firmę (lub nawet dużą), możesz mieć kłopoty z wykorzystaniem swojej witryny jako naszędzia służącego zwiększeniu sprzedaży. W istocie, Twoja strona internetowa powinna stanowić silne narzędzie marketingowe, jednak jeżeli nikt jej nie zobaczy, konwersja nie ma prawa nastąpić. Nasze SEO to szereg różnych działań mających na celu umieszczenie Twojej witryny na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Należy pamiętać, że tylko nieco ponad 8% użytkowników przechodzi na drugą stronę wyszukiwarki Google.

SEO statystyki

seo-statystyka

Strategie SEO, które rozwijają firmę

Decydując się na współpracę z naszą firmą, wybierasz strategię Whitehat, która oznacza pracę ukierunkowaną na długoterminowe korzyści. Nasi klienci doceniają nas przede wszystkim za indywidualne podejście do każdego zlecenia. Staramy się wybiegać poza ramy i dostarczać rozwiązania najlepiej dopasowane do branży oraz budżetu klienta. Lubimy jasne zasady, dlatego ustalając strategię SEO przedstawiamy możliwe do osiągnięcia cele.

Od kilku lat udaje nam się pozostać w tym samym składzie osobowym.

Znamy się, razem się rozwijamy i dzielimy doświadczeniami, które przekładają się na rozwój oraz coraz lepsze wyniki dla naszych klientów.

my 1

Nie trać czasu! Bądź widoczny w Google już teraz!